- produkt dostępny na zamówienie
Model: Photon Mono M7 Pro
Rozdzielczość ekranu: 10.1", 14K (13320 * 5120)
Dokładność: 16.8 x 24.8 µm
Obszar roboczy: 126 x 223 x 230mm

✅ Drukarka 3D Anycubic Photon Mono M7 Pro posiada nowoczesny system oświetlenia Light Turbo 3.0 zapewniając najwyższą jakość druku.
✅ Resin tank z dynamiczną kontrolą temperatury, zapewnia optymalną wydajność drukowania.
✅ Dzięki zautomatyzowanemu urządzeniu drukarka jest w sposób ciągły zasilana żywicą podczas procesu drukowania.
✅ Oczyszczacz powietrza Anycubic AirPure posiada wbudowany, łatwo wymienny filtr z węglem aktywnym, który skutecznie pochłania i filtruje nieprzyjemne zapachy.
Przy zastosowaniu żywicy Anycubic Standard osiąga prędkość do 130 mm/h, a przy żywicy High Speed pracuje z prędkością nawet do 170 mm/s. Pojemnik na żywicę/Resin tank wyposażony jest w pompę perystaltyczną i grzałkę, a specjalny kanał cyrkulacyjny zapewnia ciągłą cyrkulację żywicy i utrzymywanie jej w optymalnej temperaturze. Żywicę można podgrzewać lub schładzać do idealnej temperatury 25°C. Proces ogrzewania żywicy od 5°C do 25°C zajmuje około 20 minut. Zautomatyzowane urządzenie ciągle zasila drukarkę żywicą podczas drukowania. Po zakończeniu procesu pozostała żywica jest odpompowywana za pomocą przycisku lub poddawana recyklingowi, co oszczędza czas i pieniądze.
Photon Mono M7 Pro sprawia, że "krojenie" modeli jest łatwe i wygodne. Slicer umożliwia wycinanie modeli i zapisywanie projektów plików w dowolnym miejscu i czasie. Specjalny algorytm Vector-Slicing kompresuje pliki modeli, zmniejszając ich rozmiar podczas przesyłania.



Opis
REbuild V3 to innowacyjna drukarka do zapraw cementowych stworzona od podstaw przez polski startup REbuild sp. z o.o. Celem, do którego dążyli producenci było jak największe uproszczenie procesu prefabrykacji elementów betonowych i umożliwienie tworzenia takowych elementów we własnym zakresie, bez drogiego zaplecza technicznego. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w jej konstrukcji pozwalają na drukowanie małej i dużej architektury betonowej zarówno w skali jednostkowej jak i masowej. Umożliwia tworzenie prefabrykowanych elementów i całych budowli bez konieczności korzystania z szalunków czy deskowania.

Zaprojektowana z myślą o maksymalnej elastyczności
Konstrukcja REbuild V3 opiera się na lekkich, aluminiowych kratownicach pełniących funkcję zarówno strukturalną, jak i prowadzącą dla wózków roboczych. Dzięki modułowej budowie, pole robocze można konfigurować indywidualnie – nawet do imponujących wymiarów 15 × 13 × 5 metrów. Dodatkowo system umożliwia rozstawienie drukarki zarówno w halach produkcyjnych, namiotach, jak i bezpośrednio w terenie – na placach budowy.
Drukowanie bez przerw – nawet przy nierównych dostawach mieszanki
Sercem REbuild V3 jest autorski ekstruder wyposażony w zbiornik buforowy z mieszadłem, który utrzymuje ciągłość podawania mieszanki, eliminując problem wahań ciśnienia i przestojów, typowy dla drukarek opartych wyłącznie na zasilaniu z pompy. Dodatkowo system obrotu dyszy pozwala na precyzyjne formowanie ścieżek o różnych przekrojach (prostokąt, trapez, elipsa) niezależnie od geometrii modelu. To rozwiązanie daje wyjątkową kontrolę nad strukturą i estetyką drukowanych elementów.
Zaawansowane możliwości zbrojenia
REbuild V3 może zostać wyposażona w moduł zbrojący, który umożliwia automatyczne układanie zbrojenia ciągłego z włókna szklanego w trakcie druku. Zwiększa to nośność, sztywność i trwałość drukowanych konstrukcji – bez konieczności ręcznego montażu prętów czy siatek.
Pełna kompatybilność z systemami podawania zapraw
Drukarka współpracuje z dostępnymi na rynku agregatami tynkarskimi i pompami ślimakowymi – nie wymaga specjalistycznego osprzętu. W zależności od wybranej mieszanki cementowej, możliwe jest wykorzystanie standardowych zapraw z drobnym kruszywem, co znacząco upraszcza wdrożenie systemu w warunkach budowy. Producent oferuje pełne doradztwo przy doborze pompy i mieszanki.
Zmieniaj parametry w czasie rzeczywistym
REbuild V3 oferuje wyjątkową kontrolę nad procesem druku:
✔ możliwość regulacji prędkości druku,
✔ wysokości warstwy,
✔ intensywności ekstruzji,
✔ oraz kształtu ścieżki – bez przerywania pracy.
Dodatkowo system szybkiej wymiany dysz pozwala zmieniać końcówki o różnych przekrojach w mniej niż minutę. Dostępne są dysze o szerokości od 20 do 70 mm, z opcją indywidualnego zamówienia specjalnych wariantów.
Gotowa do pracy w 8 godzin
Dzięki przemyślanej konstrukcji, rozstawienie drukarki na miejscu – niezależnie od konfiguracji – trwa maksymalnie 8 godzin. Tak samo szybko można ją zdemontować i przetransportować na kolejne miejsce. Moduły konstrukcyjne, demontowalny ekstruder i osobne zbiorniki ułatwiają logistykę i serwisowanie maszyny.
Nowoczesne sterowanie bezprzewodowe
Zdalny interfejs graficzny dostępny przez tablet lub komputer pozwala obsługiwać drukarkę z dowolnego miejsca na placu budowy. Operator ma pełną kontrolę nad procesem, z czytelnym podglądem parametrów i intuicyjnym panelem sterowania.
Najważniejsze cechy REbuild 3D V3:
✔ System obrotu dyszy – formowanie ścieżek o złożonych kształtach nawet w łukach
✔ Zbiornik buforowy z mieszadłem – brak potrzeby stałego zasilania mieszanką
✔ Szybka wymiana dyszy – zmiana końcówki w mniej niż minutę
✔ Mapowanie podłoża – możliwość druku na nierównych powierzchniach
✔ System automatycznego poziomowania – precyzyjne ustawienie w pionie
✔ Ciągła kontrola szerokości ścieżki – automatyczna regulacja ekstruzji
✔ Demontowalny ekstruder – łatwość serwisowania i czyszczenia
✔ Moduł zbrojenia – wdrukowywanie zbrojenia z włókna szklanego
✔ Bezprzewodowe sterowanie – elastyczna i intuicyjna obsługa
REbuild V3 to szczyt możliwości w prefabrykacji addytywnej. Zaprojektowana do pracy w terenie, na dużą skalę, z precyzją wymagającą zaawansowanego nadzoru, ale z intuicyjnością systemów nowoczesnego przemysłu. Gotowa na Twoją budowę – gotowa do działania.
Do stworzenia potężnego lasera użyto czterech 6-watowych diod. Są one łączone przy użyciu technologii FAC. FAC oznacza Fast-Axis Colimation, czyli łączenie różnych źródeł światła ustawionych równolegle względem siebie w jednym punkcie za pomocą skupiającej soczewki. Skompresowane diody laserowe zwiększają moc do 40 W, co pozwala na cięcie drewna o grubości 15 mm w jednym przejściu.

Falcon 2 pozwala stworzyć więcej w krótszym czasie dzięki swojej niesamowitej szybkości. Prędkość grawerowania dla Falcon 2 wynosi 25000 mm/min, zwiększając produktywność dla Ciebie i Twojego projektu.
W przeciwieństwie do swoich poprzedników, Falcon 2 jest wyposażony w zintegrowane wspomaganie powietrza – nie ma potrzeby kupowania i instalowania akcesoriów. Ręcznie dostosuj wspomaganie powietrza bezstopniowo za pomocą pokrętła lub automatycznie dostosuj przepływ powietrza przez LightBurn, aby usunąć dym i chronić soczewkę lasera, zapewniając czystszy efekt.

Obróbka detali silnym laserem musi oczywiście odbywać się z zachowaniem pewnych środków ostrożności. Grawerka Falcon 2 oferuje w tym celu trzy technologie.
Monitorowanie przepływu powietrza: Monitor przepływu powietrza może informować użytkownikowi, czy przepływ powietrza jest wystarczający.
Monitorowanie obiektywu: Wbudowany system monitorowania zanieczyszczenia obiektywu uruchamia alarm, gdy obiektyw jest do pewnego stopnia zabrudzony, aby zapobiec zniszczeniu obiektywu lub powstaniu nieczystych cięć lub grawerunków.
Monitorowanie płomienia: Po wykryciu płomienia wskaźnik zacznie migać na czerwono z alarmem, a urządzenie natychmiast się zatrzyma.
.jpg)
1. Dwukierunkowy wyłącznik krańcowy: Jeśli głowica lasera uderzy w granicę, maszyna zatrzyma się automatycznie i rozlegnie się alarm dźwiękowy.
2. Aktywna funkcja zatrzymania: Maszyna przestanie działać w przypadku przypadkowego przechylenia, przewrócenia lub upuszczenia, z brzęczykiem i wskaźnikiem wysyłającym ostrzeżenie.
3. Konstrukcja blokady bezpieczeństwa: tylko do użytku profesjonalnego.
4. Przycisk zatrzymania awaryjnego: Jeśli podczas pracy wystąpi awaria, można również natychmiast ręcznie zatrzymać maszynę.
5. Laserowa osłona ochronna: Wykonana z wysokowydajnego kolorowego szkła filtracyjnego osłona ochronna wokół głowicy lasera skutecznie zapobiegnie oślepianiu lasera przez oczy.
Zastosowanie Falcon 2
Maszyna do grawerowania i cięcia Falcon 2 może być używana do szerokiej gamy kreatywnych projektów. Podczas tworzenia puzzli, drewnianych dekoracji, kreacji mechanicznych lub zmotoryzowanych i wielu innych, urządzenie może ciąć precyzyjnie i szybko.
Grawerowanie można wykonać na różnych materiałach, w tym na drewnie, akrylu, skórze, płytkach, szkle i metalu. Od plakietki z nazwiskiem na drzwiach, przez nieśmiertelnik, po meble, wiele można zaprojektować i upiększyć. Obrazy wypalane na drewnie lub wycinane laserowo w akrylu również robią wrażenie i mogą być prezentem na różne okazje.
Kompatybilny z różnymi systemami, w tym systemami Windows i macOS oraz oprogramowaniem, takim jak LaserGRBL i LightBurn.

Gdy stal nierdzewna zostanie podgrzana przez supermocną wiązkę laserową, metalowa powierzchnia zareaguje fizycznie i wytworzy setki kolorów, ożywiając Twoje prace.

Silikonowe podkładki: Można je precyzyjnie wyregulować ręcznie, aby pasowały do nierównych stołów.
Regulowane podstopnice: Wielosegmentowe podstopnice o równej długości, służące do zwiększania wysokości, do grawerowania deskorolek, piłek do koszykówki i innych wyższych przedmiotów.
Zintegrowany schowek na kabel: Zachowaj bezpieczeństwo i dobrą organizację.


CreatBot F430 to wszechstronna, przemysłowa drukarka 3D nowej generacji, stworzona z myślą o wysokowydajnym druku z zaawansowanych materiałów inżynieryjnych. Dzięki ekstruderowi osiągającemu temperaturę aż do 420°C, podgrzewanemu stołowi roboczemu do 140°C oraz aktywnie ogrzewanej komorze roboczej do 70°C, urządzenie zapewnia optymalne warunki do druku z materiałów wymagających — takich jak ABS, ASA, PC, PA (nylon), a także z filamentów kompozytowych zawierających włókna węglowe (CF) i szklane (GF).
Dzięki dużej przestrzeni roboczej o wymiarach 400 × 300 × 300 mm, wbudowanemu systemowi automatycznego poziomowania stołu, solidnej konstrukcji wykonanej w całości z metalu oraz wbudowanemu systemowi kontroli wilgotności filamentu, CreatBot F430 oferuje maksymalną stabilność, precyzję i niezawodność — nawet podczas wielogodzinnej pracy w środowisku przemysłowym.
![]() |
Ekstruder o temperaturze do 420°CWysokotemperaturowa głowica umożliwia pracę z tworzywami technicznymi, których druk wymaga stabilnego i intensywnego nagrzewania. Kompatybilność z materiałami ściernymi i wysoka żywotność dyszy sprawiają, że drukarka jest doskonała do ABS, PC, PA, ASA, PEEK, włókna węglowego i szklanego. |
Duży obszar roboczy – 400 × 300 × 300 mmPrzestronna komora robocza pozwala na tworzenie dużych modeli bez dzielenia projektu na części, co znacznie przyspiesza produkcję i ogranicza ryzyko błędów montażowych. Podgrzewany stół roboczy do 140°CWyposażony w solidną powierzchnię adhezyjną, stół roboczy zapobiega odklejaniu się modeli i umożliwia druk z trudniejszych materiałów bez efektu wypaczania. |
![]() |
![]() |
Zamknięta i aktywnie grzana komora – do 70°CDzięki utrzymaniu stałej temperatury wewnątrz komory roboczej drukarka minimalizuje ryzyko skurczu materiału, pękania warstw i deformacji modeli. Idealna do druku z filamentów o wysokim skurczu termicznym. Automatyczne poziomowanie platformy roboczejSystem automatycznej kalibracji stołu gwarantuje perfekcyjne pierwsze warstwy i poprawia adhezję wydruku, co przekłada się na większą powtarzalność i niezawodność pracy. |
Stabilna, metalowa konstrukcjaW pełni metalowa rama i precyzyjne prowadnice liniowe zapewniają sztywność struktury i eliminują drgania. Drukarka może pracować bez przerw przez wiele godzin, bez spadku jakości modeli. |
WASP 4070 HDP to wielkoformatowa drukarka 3D przeznaczona do drukowania bezpośrednio z granulatu.
Niedrogie, wytrzymałe wydruki z plastikowych granulek.

Drukuj z granulatu
Nowa wytłaczarka High Definition Pellet została specjalnie opracowana do wytłaczania granulatów termoplastycznych do 350g/h
Duże oszczędności
Drukuj masywne części przy użyciu granulek do 10 razy taniej niż filamenty
Materiały z recyklingu
Eksperymentuj z niewiarygodnie szeroką gamą niestandardowych i recyklingowanych materiałów WASP.
Drukowanie 24/7
Zbiornik 5L i pneumatyczny system ciągłego podawania zapewniają automatyczne uzupełnianie ekstrudera.
Łatwo wymienne płyty drukarskie
Łatwe przyklejanie i usuwanie nadruku dzięki Vacuum Active Control System i dedykowanym platformom roboczym.
Moduł Wi-Fi do obsługi zdalnego sterowania
Technologia zgodna z Przemysłem 4.0

Materiały
Druk granulatu z tworzywa sztucznego do zastosowań przemysłowych.
PLA 100% RECYKLING ASA, ABS, TPU.
Granulki PELLET są 10x tańsze niż filamenty i znacznie skracają czas drukowania.
Daj odpadom drugą szansę dzięki naszej wytłaczarce HDP.
