Zortrax M200

8 487,00 zł brutto
6 900,00 zł netto

Producent: Zortrax

Niezawodna, solidna, a przy tym niezwykle precyzyjna drukarka Zortrax M200 zyskała uznanie tysięcy użytkowników na całym świecie. To polska konstrukcja, która od wielu lat jest wyróżniana i polecana przez branżowe magazyny i portale.

Zortrax

Drukarka 3D Zortrax M200

Niezawodna, solidna, a przy tym niezwykle precyzyjna drukarka Zortrax M200 zyskała uznanie tysięcy użytkowników na całym świecie. To polska konstrukcja, która od wielu lat jest wyróżniana i polecana przez branżowe magazyny i portale. 

Przystępna cena w zamian za którą Zortrax oferuje niezwykle wysoką jakość wydruków powoduje, że Zortrax M200 to drukarka 3D wybierana zarówno przez niezależnych projektantów, jak i przedsiębiorstwa.

Zortrax M200 – uznany standard w druku 3D

Niezawodna, solidna, a przy tym niezwykle precyzyjna drukarka Zortrax M200 zyskała uznanie tysięcy użytkowników na całym świecie. To polska konstrukcja, która od wielu lat jest wyróżniana i polecana przez branżowe magazyny i portale.
Przystępna cena w zamian za którą Zortrax oferuje niezwykle wysoką jakość wydruków powoduje, że Zortrax M200 to drukarka 3D wybierana zarówno przez niezależnych projektantów, jak i przedsiębiorstwa. Zortrax M200, jak wszystkie produkty Zortrax, pracuje w zintegrowanym systemie, dzięki czemu może się pochwalić niespotykaną w jej segmencie precyzją wymiarową i powtarzalnością drukowanych modeli. Szeroki wybór wysokiej klasy materiałów o różnych właściwościach oraz duży obszar roboczy sprawiają, że Zortrax M200 to niezwykle wszechstronne narzędzie.


Ekosystem Zortrax to jakość i precyzja

Wszystkie produkty Zortrax tworzą zintegrowany system – profesjonalne drukarki, kompatybilne z nimi materiały i dedykowane oprogramowanie. Dlatego wybierając drukarkę 3D Zortrax M200, nie musisz się martwić o kompletowanie całego zestawu. Po prostu włącz urządzenie i zacznij pracę .

 

Stworzone przez Zortrax, intuicyjne oprogramowanie Z-SUITE współpracuje z większością programów do modelowania 3D i obsługuje wszystkie uniwersalne formaty, takie jak .stl, .obj i .dxf. Wystarczy kilka kliknięć, aby zamienić Twój projekt w realny przedmiot.

Co znajdziesz w pudełku?

Kupując Drukarkę 3D Zortrax M200 dostaniesz nie tylko gotową o pracy maszynę, ale też całą gamę akcesoriów przydatnych do jej prawidłowej eksploatacji. W opakowaniu znajdziesz m.in.  kartę SD, szpachelkę do odrywania modeli od platformy roboczej, smar do prowadnic, cążki i noże do obróbki modeli, a także 1 szpulę materiałudo druku! Numer seryjny drukarki pozwoli Ci pobrać i zainstalować dedykowane oprogramowanie Z-SUITE na wszystkich Twoich komputerach.

Technologia druku LPD (ang. Layer Plastic Deposition) – technologia warstwowego nakładania stopionego materiału
Wymiary drukarki bez szpuli 345x360x430mm
Wymiary drukarki ze szpulą 345x430x430mm
Wymiary 460 x 470 x 570mm (opakowanie)
Waga 16kg
Waga z opakowaniem 25kg
Obszar roboczy 200x200x180mm / 7400cm³
Grubość warstwy 90-400 mikronów
Rodzaj filamentów Z-FILAMENTS + INNE
Średnica filamentu 1,75mm
Średnica głowicy drukującej 0,4mm
Zakres temperatury pracy dyszy do 380° C
Liczba głowic jedna
Powierzchnia stołu roboczego perforowana
Temperatura platformy do 110° C
Kalibracja platformy roboczej Półautomatyczna
Kamera z podglądem nie
Temperatura pracy 20˚C - 35˚C
Czujnik końca filamentu nie
Dokładność pozycjonowania osi XY 1,5 mikrona
Dokładność pozycjonowania osi Z 1,25 mikrona
Dokładność pozycjonowania XYZ 1.5 mikrona
Rozdzielczość druku 400 mikronów
Zasilanie 240 V
Łączność Karta SD
Wymagania sprzętowe Mac OS X / Windows 7 i nowsze wersje
Oprogramowanie Z-Suite
Format plików .stl, .obj, .dxf, .3mf
Dołączony materiał do drukowania: Testowa szpula materiału Z-ULTRAT
Gwarancja 12 miesięcy (Możliwość przedlużenia za dopłatą)
Pobór mocy maks. 300W

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi Zortrax M200

Pobierz (4.72M)