Zortrax Inventure

13 775,00 zł brutto
11 199,19 zł netto

Producent: Zortrax

Zortrax Inventure to prawdziwa innowacja na rynku deskoptowych drukarek 3D. Jest to pierwsza drukarka w tej klasie zaprojektowana od początku do końca pod drukowanie z rozpuszczalnymi strukturamipodporowymi.

Zortrax

Drukarka 3D Zortrax Inventure

Zortrax Inventure to prawdziwa innowacja na rynku deskoptowych drukarek 3D. Jest to pierwsza drukarka w tej klasie zaprojektowana od początku do końca pod drukowanie z rozpuszczalnymi strukturamipodporowymi. Stanowi krok naprzód względem wszystkich innych drukarek, których głównym ograniczeniem była konieczność drukowania podpór, nieraz niemożliwych do usunięcia. Z Zortraxem Inventure będziesz mógł drukować więcej i władać w to mniej wysiłku.

Konstrukcja drukarki jest w całości wykonana z metalu, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką sztywnością, a w wyniku zastosowania bardzo dobrych silników krokowych osiągnięto wysoką precyzję pozycjonowania: osi XY na poziomie 1,5 mikrona oraz osi Z na poziomie 1,25 mikrona.  Te dwa aspekty są kluczowe dla zachowania wysokiej jakości wydruków oraz ich powtarzalności.

Kolejną ważną cechą jest całkowicie zamknięta, podgrzewana komora robocza o wymiarach 135 x 135 x 130 mm, która może podtrzymywać temperaturę 90 ° C. Dzięki temu proces druku jest stabilniejszy, a ryzyko nieudanego wydruku znacznie zminimalizowane praktycznie do zera.

Drukarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Po przygotowaniu modelu w bardzo intuicyjnym oprogramowaniu Z-Suite wrzucamy plik z wydrukiem na kartę SD i uruchamiamy go z poziomu interfejsu drukarki. Jest to interfejs bardzo przyjazny, z opcjami ograniczonymi do niezbędnego minimum. Wszelkie zmiany eksploatacyjne, takie jak zmiana materiału są maksymalnie uproszczone i w szerokim zakresie zautomatyzowane.

Wymiary drukarki bez szpuli 350x350x400mm
Wymiary drukarki ze szpulą 350x350x400mm
Waga 22,5kg
Obszar roboczy 135x135x130mm
Zakres temperatury pracy dyszy do 380°C
Temperatura platformy do 90°C
Dokładność pozycjonowania XYZ 1,5 mikrona
Rozdzielczość druku 400 mikronów
Grubość warstwy 90-200 mikronów
Rodzaj filamentów Z-PETG, Z-PLA, Z-SUPPORT
Zasilanie 240 V
Oprogramowanie Z-suite
Gwarancja 1 rok
Łączność Karta SD

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi Zortrax Inventure

Pobierz (180.76k)