XYZprinting, da Vinci miniMaker Special Edition Red

1 290,00 zł brutto
1 048,78 zł netto

Producent: XYZPRINTING

Specjalna wersja urządzenia DaVinic Mini w kolorze czerwonym. (wszystkie funkcje jak zwykłe Mini oprócz WiFi)

XYZPRINTING

Specjalna wersja urządzenia DaVinic Mini w kolorze czerwonym. (wszystkie funkcje jak zwykłe Mini oprócz WiFi)

da Vinci miniMaker Special Edition Red

Przedstawiamy naszą najtańszą i kompaktową drukarkę 3D do tej pory. Da Vinci Mini obiecuje wprowadzić rewolucję Maker do mas. Idealny dla hobbystów i korzystania z domu, z pewnością stanie się ulubieńcem rodziny!

Cały cios bez rozmiaru
Trzydzieści procent mniejszy i lżejszy niż seria da Vinci Junior, da Vinci Mini jest przenośny i skromny, siedzi wygodnie w rogu biurka, zachowując jednakową wielkość w rozmiarze 5,9 x 5,9 x 5,9 i taką samą jakość druku, jak jego poprzednicy .

Urządzenie da Vinci Mini jest również wyposażone w opcjonalny futerał ochronny, który zapewnia bezpieczeństwo obszaru drukowania dla małych rąk.

Łatwy jak 1, 2, 3
Dzięki uproszczonemu interfejsowi urządzenie da Vinci miniMaker rozpoczyna drukowanie od naciśnięcia jednego przycisku. Możesz monitorować postęp drukowania przez system świateł LED, czerwony sygnalizując błąd, pomarańczowy pauzę lub wznowienie, a zielony pokazujący projekt jest gotowy do ukończenia.

Podobnie jak w przypadku pozostałych serii XYZprintings da Vinci, Mini jest również skalibrowany i automatycznie dostosowuje się podczas drukowania.

Włókno
Da Vinci miniMaker współpracuje z filamentem PLA zaprojektowanym dla da Vinici Junior i Mini

Drukarki są wyposażone w szpulkę początkową 300 g filamentu.

Instrukcja obsługi Minimaker

Instrukcja obsługi Minimaker

Pobierz (6.74M)