Wanhao Duplicator 6

4 999,00 zł brutto
4 064,23 zł netto

Producent: Wanhao

D6 posiada podwójny system suwmiarkowy (DTG), który sprawia, że ​​drukarka nie drga podczas ruchu osi X i Y. To z kolei umożliwia szybsze drukowanie i mniejsze błędy podczas szybkich wydruków. Drukowanie z ustawieniami warstwy 100 mikronów nie jest problemem z D6.

Wanhao

DRUKARKA 3D Wanhao Duplicator 6

  • W nowej drukarce extruder MK11 jako standard
  • 1 szpula filamentu Wanhao w zestawie
  • Wanhao oprogramowanie Cura
  • Kompatybilny z SimpliFy3D

5.jpg

Jest to najnowszy dodatek do rodziny Duplicator z Wanhao - Duplicator 6.

Wanhao zawsze znany jest z produkcji doskonałych drukarek, a D6 nie jest wyjątkiem.

D6 posiada podwójny system suwmiarkowy (DTG), który zapewnia, że ​​drukarka nie drga podczas ruchu osi X i Y. To z kolei umożliwia szybsze drukowanie i mniejsze błędypodczas szybkich wydruków. Drukowanie z ustawieniami warstwy 100 mikronów nie jest problemem z D6.

Zrób to wszystko, używając całkowicie nowego extrudera MK11, który jest opracowany przez firmę Wanhao,. Posiadasz drukarkę, która najlepiej pasuje do większości Twoich potrzeb.

Extruder Został zaprojektowany od podstaw i zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań. Nabralismy doświadczenia z poprzednich projektów extruderów i wyciągnelismy wnioski z tych lekcji: dlatego jest mniejszy i lżejszy. A ponieważ jest zaprojektowany od podstaw do filamentu o średnicy 1,75 mm, to jest o kilka lat świetlnych dalej od poprzednich projektów. Wyrównanie warstwy jest znacznie lepsze, co powoduje lepsze wydruki i większą rozdzielczość.

Wyraźny wyświetlacz z przodu sprawia, że ​​ustawienia i obsługa są bardzo łatwe.

Możesz wybrać, czy podczas drukowania chcesz używać połączenia USB lub dołączonej karty SD - zalecamy używanie karty SD do przechowywania i drukowania plików, jest łatwiejsze i bardziej niezawodne. 

6.jpg

Jednym z najbardziej wymaganych funkcji było to, że D6 powinien być "open source", i jest. Możesz teraz używać wszystkich swoich ulubionych programów bez żadnych problemów. Wersja popularnego oprogramowania Cura jest dołączona do pakietu, ale jest również kompatybilna z bardzo popularnym oprogramowaniem - SimpliFy3D

7.jpg

D6 zajmuje mało miejsca na biurku i jest bardzo cicha w działaniu. To sprawia, że ​​drukarkę można wykorzystać w tym samym pomieszczeniu, w którym się przebywa.

Wymiary drukarki bez szpuli 400 x 410 x 300 mm
Waga 12kg
Obszar roboczy 200 x 200 x 200 mm
Zakres temperatury pracy dyszy 260 ° C (krótkotrwała), 240 ° C (długotrwała)
Temperatura platformy max 100 ° C
Rodzaj filamentów PLA, ABS, HIPS, PETG, ABS +, Drewno