Wanhao I3

1 999,00 zł brutto
1 625,20 zł netto

Producent: Wanhao

Wydanie w rodzinie Duplicator to ogromny krok naprzód! Tym razem Wanhao prezentuje drukarkę wystarczającą do wykorzystania jako półautomatyczna drukarka 3D, ale za taką cenę, w którą trudno uwierzyć i ciężko ją pokonać.

Wanhao

DRUKARKA 3D Wanhao I3 (Nowa wersja 2.1)

Przeważnie bardzo małe poprawki są najważniejsze:

- Ulepszone łożyska osi X

- Śruby z łbem kulistym zamiast nakrętek skrzydełkowych na płytkę poziomującą

Nowy duplikator Wanhao i3


Po raz kolejny Wanhao obiera drogę w której chodzi o wysoką jakość i atrakcyjną cenę! Ta cena jest przeznaczona dla wstępnie zmontowanej drukarki z wzorem rdzenia prusa. Cieszymy się, że przedstawimy tę drukarkę i uważamy, że będzie to prawdziwy sukces.

Tym razem Wanhao prezentuje drukarkę wystarczającą do wykorzystania jako półautomatyczna drukarka 3D, ale za taką cenę, której naprawdę nie możesz uwierzyć i trudno pokonać!

Urządzenie i3 jest w pełni zmontowane i gotowe do użycia. Jest to oparte na otwartej i niezawodnej konstrukcji Prusa i3, co oznacza, że ​​możesz rozwijać się z drukarką, zmodyfikować ją i cieszyć się nią przez długi czas. Wanhao i3 jest wyposażony w podgrzewaną platformę roboczą, złącze USB, czytnik kart SD i ekran LCD. Drukarka także szczyci się zupełnie nowym extruderem MK10 - co oznacza, że ​​możesz swobodnie korzystać z dowolnego materiału, PLA, ABS, PETG.

Wanhao i3 jest zbudowany na wytrzymałej, metalowej konstrukcji ramy z metalowym wózkiem, poprawiając jakość wydruków. Upewnij się, że drukarka jest dobrze umieszczona na biurku, bez żadnych wibracji, które mogą zakłócić druk. Ta nowa drukarka jest również wyposażona w najnowszą generację bardzo dobrze docenionej pojedynczej dyszy MK10, a ten sam fakt jest bardzo dobrym wskazaniem, co ta drukarka jest w stanie wykonać. Nową cechą projektową jest to, że obudowa elektroniki jest częścią autonomiczną, co powinno znacznie zmniejszyć niemal wszystkie zakłócenia elektromagnetyczne.


Uważamy, że ta drukarka może wykonać to, co najlepsze, a jeśli połączysz to z niewiarygodną ceną, masz drukarkę, która jest trudna do pokonania - na każdym poziomie!

Technologia druku FFF Fused Filament Fabrication
Wymiary 400 x 410 x 400mm
Waga 10 Kg
Obszar roboczy 200x200x180mm
Grubość warstwy 100 mikronów
Rodzaj filamentów PLA zalecane, kompatybilne z ABS i innymi pochodnymi.
Średnica filamentu 1,75mm
Średnica głowicy drukującej 0,4mm
Zakres temperatury pracy dyszy 180-240 ° C
Liczba głowic Jedna
Powierzchnia stołu roboczego Podgrzewana platforma z matą adhezyjną
Temperatura platformy 30°C - 70°C
Kalibracja platformy roboczej Ręczna
Temperatura pracy 15°C – 30°C
Dokładność pozycjonowania osi XY 12 mikronów
Dokładność pozycjonowania osi Z 4 mikrony
Maksymalna prędkość drukowania: 10-100mm/s
Zasilanie 100-240V AC, 50/60Hz, 3.5A
Łączność Karta SD
Wymagania sprzętowe Windows Xp, Windows Vista, Windows 7, linux, Mac ox
Oprogramowanie Cura
Format plików STL, OBJ
Dołączony materiał do drukowania: Testowe PLA
Gwarancja 12 miesięcy
Pobór mocy 240W