Liquid Crystal HR

12 300,00 zł brutto
10 000,00 zł netto

Producent: PHOTOCENTRIC 3D

Istotą działania drukarki jest opatentowana technologia DPP (Daylight Polymer Printing). Poprzez połączenie wysokorozdzielczych ekranów LCD i specjalnie opracowanych żywic polimerowych stworzono urządzenie o atrakcyjnym wyglądzie i prostej obsłudze.

PHOTOCENTRIC 3D

Drukarka żywicowa SLA Liquid Crystal Hi Res

liquid crystal


Istotą działania drukarki jest opatentowana technologia DPP (Daylight Polymer Printing). Poprzez połączenie wysokorozdzielczych ekranów LCD i specjalnie opracowanych żywic polimerowych stworzono urządzenie o atrakcyjnym wyglądzie i prostej obsłudze. Specjalnie opracowane żywice idealnie współgrają z długością fali i natężeniem światła emitowanego przez ekran LCD, pozwalając tym samym na uzyskanie idealnych wydruków przy zachowaniu relatywnie niskiej ceny.

Urządzenie drukuje ze zmywalnej wodą żywicy Daylight, do postprocesingu nie są wymagane żadne substancje (typu alkohol IPA), mycie wydruku z żywicy oraz naświetlanie go odbywa się przy użyciu wody z kranu.

Drukarka wyposażona jest w 7" ekran dotykowy oraz łączność bezprzewodową, dzięki czemu nie wymaga stałego podłączenia do komputera.

UWAGA!!! Obszar roboczy został zwiekszony do 200 x 150 x 200 mm

Wymiary drukarki bez szpuli 380x350x570cm
Waga 15 kg
Obszar roboczy 200x150x200mm
Grubość warstwy 25, 50, 100 mikronów
Rozdzielczość druku 97 micronów
Zasilanie 100–240 V
Łączność USB, Wi-Fi, Ethernet
Oprogramowanie Oprogramowanie: Creation Workshop- roczna licencja
Gwarancja 1 rok

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi Liquid Crystal HR

Pobierz (2.26M)