Flashforge Hunter

20 199,00 zł brutto
16 421,95 zł netto

Producent: FlashForge

FlashForge Hunter to drukarka 3D DLP (Digital Light Processing), która umożliwia użytkownikowi wydrukowanie modelu 3D z bardzo szczegółowymi detalami. Żywica fotopolimerowa została przyjęta jako materiał do drukowania na drukarce Hunter DLP 3D. Ponieważ 3D może drukować całą warstwę modelu 3D jednocześnie, czas drukowania jest zwykle mniejszy niż w przypadku drukarki 3D SLA.

FlashForge

ZGODNE Z ŻYWICĄ TRZECIĄ
FlashForge Hunter Drukarka DLP 3D jest kompatybilna z zewnętrznymi drukarkami 3D, więc użytkownicy mogą mieć większą elastyczność, aby wypróbować różne rodzaje żywicy, takie jak żywica do odlewania, wytrzymała żywica, biokompatybilna żywica itd. Dlatego też drukarka 3D DLP Hunter jest szczególnie przydatna do robienia twardy, bardzo szczegółowy prototyp inżynierii, model pierścienia odlewanego, a nawet model medyczny.

SAMOZWRÓCONY SILNIK ŚWIATŁO
FlashForge Hunter Drukarka DLP 3D wykorzystuje samoczynnie opracowany lekki silnik o rozdzielczości Full HD 1080p, który zapewnia bardziej stabilną intensywność diody LED i lepszą jakość druku. Ponadto, ponieważ drukarka Hunter DLP 3D wykorzystuje samorozwinięty silnik światła FlashForge, lekki silnik może dostosować się do określonej długości fali (405 nm) do drukowania 3D. Ta drobna melodia najlepiej pasuje do procesu drukowania, co może prowadzić do lepszych wyników drukowania.

SIŁOWNIK PRZEWODNIKA LINEAR MOTION
przemysłowy moduł napędowy LM osi Z zapewnia dokładność mikronów, osiągając gładszą powierzchnię nadruku.

ALUMINIUM ŻYWICA VAT FEP FILM
Łatwe wyjmowanie kadzi z żywicy w celu wymiany materiału, aby zapewnić niewielkie straty materiału. Trwała kadź z żywicy aluminiowej nie wymaga konserwacji. Długotrwały film z kuflem FEP można łatwo wymienić.

PŁYTA BUILD
Płytkę montażową można szybko wymienić i nie ma potrzeby kalibracji. Oznacza to szybszą prędkość drukowania i łatwiejszą obróbkę po obróbce.

EKRAN DOTYKOWY
Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, który jest bardzo łatwy w użyciu.

ZAAWANSOWANY DESIGN GŁÓWNY
Zaawansowana architektura płyty głównej i samodzielnie opracowany, opatentowany silnik świetlny doskonale ze sobą współpracują. Dwurdzeniowy procesor 800 MHz ARM zapewnia wysoką wydajność i lepsze wrażenia użytkownika. Płyta główna jest zaprojektowana i wykonana w 10-warstwowej, wysokiej precyzji płytce, zabezpieczając EMC, integralność i stabilność sygnału projekcji.

Waga 17,8 kg
Obszar roboczy 120 mm x 67,5 mm x 150 mm
Rozdzielczość druku Z 12,5μm - 50 μm; X,Y 62,5 μm
Wymiary 36 cm x 31 cm x 56,5 cm
Oprogramowanie Flashprint
Łączność Druk z komputera (USB,WiFi), druk z pendrive'a
Format plików STL