Flashforge Finder

4 149,00 zł brutto
3 373,17 zł netto

Producent: FlashForge

Rozpoczęcie drukowania 3D w Finderze jest znacznie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jest w stanie drukować od razu po wyjęciu z pudełka z kilkoma poprawkami. Wszystkie podgrzewane elementy są chronione przed dotykiem, a materiałem do drukowania jest to nietoksyczne PLA. Finder to idealna drukarka 3D dla rodzin, szkół i początkujących użytkowników.

FlashForge

Nowa generacja łatwości użytkowania. Doświadczenie inne niż wszystkie.


Finder to jak dotąd najłatwiejsza w obsłudze drukarka 3D. Jest w pełni zmontowana. Teraz z pomocą systemu poziomowania, wystarczy wykonać kilka poprawek przed rozpoczęciem drukowania. Wyposażona w 3,5-calowy ekran dotykowy, pamięć USB i połączenie Wi-Fi drugiej generacji. Finder zapewnia użytkownikowi najwyższy poziom obsługi, którego nie mogą stosować żadne inne drukarki 3D.
Inteligentny, wspomagany system poziomowania - Bardziej precyzyjna i łatwiejsza kalibracja.
Finder wyposażony jest w intuicyjny system wykrywania kalibracji, który ułatwia poziomowanie. Operujesz śrubami poziomującymi, aż sygnał dźwiękowy zamilknie, a następnie wykryje odległość między dyszą a płytą montażową, aby sprawdzić, czy poziomowanie znajduje się we właściwej pozycji. Gdy pierwsza lokalizacja zostanie wyrównana, zostaniesz przekierowany do następnych dwóch lokalizacji śrub, zgodnie z tą samą operacją. W całym tym procesie jesteś dobrze poinstruowany o wyraźnych komunikatach na ekranie dotykowym. A wszystko to sprawia, że ​​kalibracja jest łatwiejsza i bardziej precyzyjna niż wcześniej.

Obsługa jest łatwa - tak jak twój inteligentny telefon.
Finder ma 3,5-calowy ekran dotykowy HD IPS u góry drukarki z dużymi, łatwymi do zrozumienia kontrolkami. Tylko 4 dotknięcia, aby rozpocząć drukowanie, bez konieczności podłączania go do komputera! Zobacz podgląd plików modeli i wiesz, że to jest to, co chcesz wydrukować. Stan drukowania w czasie rzeczywistym sprawia, że wiesz, kiedy wydruk się skończy. Wbudowana kompatybilność z wieloma językami, w tym angielskim, niemieckim, francuskim, holenderskim, polskim, koreańskim i japońskim.

Połączenie bezprzewodowe drugiej generacji - Bardziej stabilne.
Finder oferuje połączenie Wi-Fi drugiej generacji z bardziej stabilną bezprzewodową transmisją plików. Teraz możesz wysyłać pliki 3D z komputera do pamięci Finder 4 GB za pomocą własnej sieci Wi-Fi w trybach AP lub STA. Pamięć USB to kolejny stabilny sposób przesyłania plików. Bez kabla USB, bez przerw, nawet gdy komputer jest w stanie gotowości.

Doskonałe i innowacyjne zarządzanie włóknami.
Zarządzanie włóknami w Finderze jest imponujące. Obudowa wkładu do filamentów Flashforge PLA o średnicy 1,75 mm jest w stanie wykryć, kiedy żarnik się wyczerpie, i ostrzega, aby załadować nowe włókno zamiast zacinać się przy wyciskaniu nic. Finder może być używany z filamentem innej firmy, jeśli wyłączysz tę funkcję w ustawieniach.

Wsuwana płyta montażowa. Łatwiejsze usuwanie wydruków 3D.
Wsuwana płyta montażowa umożliwia wyciągnięcie jej z drukarki, a następnie łatwiejsze usuwanie gotowych wydruków 3D. W tym samym czasie może zminimalizować uszkodzenia lub przesunięcia na płycie montażowej.

Bezpieczny i cichy w użyciu.
Finder ma bardzo czystą konstrukcję z kablami ukrytymi przed wzrokiem w plastikowej ramie ze stopu. Wszystkie podgrzewane elementy są trzymane z dala od dotyku. Pojedyncza, nietoksyczna opcja z filamentem PLA sprawia, że ​​Twoje kreacje są proste i przyjemne. A poziom hałasu jest tak niski, jak 50 dB, a nawet mniej. Wszystko to sprawia, że ​​jest to świetna drukarka dla dzieci w każdym wieku i dla użytkowników domowych drukujących w 3D.

Przedstawiamy FlashPrint.
Prostota i funkcjonalność połączone.
Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi oraz listom ustawień dla jakości wykonania, FlashPrint pozwala łatwiej wejść w wspaniały świat druku 3D. Wyposażony w inteligentne wsparcie, obraz 2D w model 3D, cięcie i więcej, jest to funkcjonalne oprogramowanie do dzielenia, aby uzyskać więcej możliwości.

Wymiary 42 cm x 42 cm x 42 cm
Waga 11 kg
Obszar roboczy 14 cm x 14 cm x 14 cm
Grubość warstwy 0,1 mm
Rodzaj filamentów PLA, Laywood, Laybrick
Średnica filamentu 1,75 mm
Średnica głowicy drukującej 0,4 mm
Liczba głowic Jedna
Łączność Druk z komputera (USB,WiFi), druk z USB Stick, pamięć wewnętrzna, dedykowana aplikacja mobilna
Oprogramowanie Flashprint
Format plików STL, OBJ