CreatBot F160

6 299,00 zł brutto
5 121,14 zł netto

Producent: CreatBot

Drukarka CreatBot F160 wyposażona w dysze pracujące w wysokiej temperaturze. Pozwala na drukowanie z jeszcze większej ilości materiałów.

CreatBot

Obsługuje Hotend o temperaturze 400 ° C
Jako pierwsi wypuścili dyszę o wysokiej temperaturze 400 ° C na rynek drukarek 3D. Ten rodzaj dyszy umożliwia drukowanie za pomocą różnych filamentów. Wysokość dyszy można również regulować.

Wysoka precyzja i duża prędkość
Prowadzimy wyłącznie badania i rozwijamy system podawania extrudera, który obsługuje szybkie drukowanie. Jego dokładność drukowania może sięgać nawet 0,04 mm.

Precyzja do:
0,04 mm

Przyspieszenie do:
120 mm / s

Stabilność
Cała stalowa obudowa nie tylko zapewnia stabilność podczas drukowania, ale także znacznie wydłuża okres użytkowania. Optymalizacja i współpraca całej struktury zapewnia zrównoważoną i wydajną pracę. Pierwsza partia drukarek 3D CreatBot działa od 5 lat i przez ponad 8000 godzin.

W pełni zamknięta komora o wysokiej temperaturze
W pełni zamknięta komora może zablokować wszystkie zewnętrzne zakłócenia i zmniejszyć hałas. Komora może zapewnić stałą temperaturę wewnątrz drukarki, dzięki czemu model nie odkształci się podczas drukowania.

Przerwa w odzyskiwaniu i wykrywanie filamentu
Drukarka automatycznie zapamięta bieżącą pozycję i zapisze dane drukowania. Opuści platformę i wycofa filament, gdy nagle się wyłączy. Druk będzie kontynuowany od miejsca, w którym zatrzymała się po włączeniu zasilania.

Drukarka uniknie nieprawidłowego drukowaniaoraz poinformuje nas o tym, że material się skończył.

Ekran dotykowy
Drukarka posiada ekran dotykowy w języku angielskim, który jest łatwy w obsłudze. Jeden klawisz do rozgrzania, jeden klawisz do wydrukowania oraz wiele innych skrótów klawiszowych.

130 ° C Hotbed
Platforma jest wykonana z nadającego się do ogrzewania aluminiowego PCB, które można szybko nagrzać do 130 ° C. Platforma jest przystosowana do stosowania podkładek BuildTak. Drukowane przedmioty mogą być mocno przyklejone na macie i nie ulegną deformacji.

Wymiary 370 x 320 x 490 mm
Waga 20kg
Rodzaj filamentów PLA, ABS, włókno węglowe, drewno, nylon, PC, PTEG, HIPS, PP, elastyczne, TPU, PVA, PEEK itp.
Zakres temperatury pracy dyszy max 400° C
Temperatura platformy max 130° C
Dokładność pozycjonowania XYZ XY: 12,7 mikronów; Z: 1,25 mikronów
Rozdzielczość druku 0,01 mm