CreatBot F160

6 299,00 zł brutto
5 121,14 zł netto

Producent: CreatBot

Drukarka CreatBot F160 wyposażona w dysze pracujące w wysokiej temperaturze. Pozwala na drukowanie z jeszcze większej ilości materiałów.

CreatBot

Obsługuje Hotend o temperaturze 400 ° C
Jako pierwsi wypuściliśmy dyszę o wysokiej temperaturze 400 ° C na rynek drukarek 3D. Ten rodzaj dyszy umożliwia drukowanie za pomocą różnych włókien. Wysokość dyszy można również regulować mikro.

Wysoka precyzja i duża prędkość
Prowadzimy wyłącznie badania i rozwijamy system podawania wytłaczarki, który obsługuje szybkie drukowanie. Jego dokładność drukowania może sięgać nawet 0,04 mm, co pozwala na ciągłe przedłużanie filamentu bez blokowania.

Precyzja do:
0,04 mm

Przyspieszenie do:
120 mm / s

Stabilność
Cała stalowa obudowa nie tylko zapewnia stabilność podczas drukowania, ale także znacznie wydłuża okres użytkowania. Optymalizacja i współpraca całej struktury zapewnia zrównoważoną i wydajną pracę. Pierwsza partia drukarek 3D CreatBot działa od 5 lat i ponad 8000 godzin.

W pełni zamknięta komora o wysokiej temperaturze
W pełni zamknięta komora może zablokować wszystkie zewnętrzne zakłócenia i zmniejszyć hałas. Gorąca komora może zapewnić stałą temperaturę w pomieszczeniu, dzięki czemu model nie odkształci się podczas drukowania.

Przerwa w odzyskiwaniu i wykrywanie włókien
Drukarka automatycznie zapamięta bieżącą pozycję i zapisze dane drukowania. Opuść platformę i wycofaj filament, gdy nagle się wyłączy. Druk będzie kontynuowany od miejsca, w którym zatrzymał się po włączeniu zasilania.

Drukarka uniknie nieprawidłowego drukowania, zatrzymując drukowanie i ostrzeżenie po wyczerpaniu się filamentu.

Ekran dotykowy
Drukarka posiada ekran dotykowy w języku angielskim, łatwą obsługę i przyjazne użytkowanie. Jeden klawisz do rozgrzania, jeden klawisz do wydrukowania oraz wiele innych skrótów klawiszowych.

Sprawnie platforma i 130 ° C Hotbed
Podłoże jest wykonane z nadającego się do ogrzewania aluminiowego PCB, które można szybko nagrzać do 130 ° C. Platforma jest połączona z 3d naklejkami do drukowania buildtak. Drukowane przedmioty mogą być mocno przyklejone na okładce i nie ulegną deformacji.

Waga 20kg
Zakres temperatury pracy dyszy max 400° C
Temperatura platformy max 130° C
Dokładność pozycjonowania XYZ XY: 12,7 mikronów; Z: 1,25 mikronów
Rozdzielczość druku 0,01 mm
Rodzaj filamentów PLA, ABS, włókno węglowe, drewno, nylon, PC, PTEG, HIPS, PP, elastyczne, TPU, PVA, PEEK itp.
Wymiary 370 x 320 x 490 mm