Creality CR-10-S5

4 499,00 zł brutto
3 657,72 zł netto

Producent: CREALITY 3D

CREALITY 3D

Creality CR-10-S5 to stacjonarna drukarka 3D stworzona przez Creality, producenta z Chin

Creality CR-10-S5 ma otwartą ramę i podgrzewane łóżko do drukowania. Jest w stanie drukować 3D najbardziej popularne termoplastiki dostępne na rynku, w tym: PLA, ABS, TPU, miedź, drewno, włókno węglowe i kolor gradientowy, itp ... CR-10-S5 oferuje ekran LCD i kartę SD czytnik dla prostszego interfejsu użytkownika. Ta drukarka 3D jest zgodna z oprogramowaniem Cura, simplify up3D i Repetier Host.

Domyślna wielkość średnicy dyszy to 0,4 mm w CR-10-S5, a Creality oferuje dodatkową dyszę o średnicy 0,3 mm za darmo.

Uwaga: Ta drukarka 3D jest częściowo zmontowana, wystarczy po prostu połączyć ramkę i podłączyć kilka przewodów, bez konieczności lutowania.

Tak więc za około 30 - 60 min będziesz drukować.

Nowa atrakcyjność CR-10-S5 dla kreacji
Monitor filamentu: do wytłaczarki jest przymocowany czujnik filamentu, gdy brak jest filamentu, będzie on alarmował i zatrzymywał się, a następnie będzie drukował do ponownego załadowania nowego filamentu.
 
Śruby i silniki o podwójnym przekroju Z: Różni się od standardowego CR-10, są dwie śruby osi Z i silniki na tej drukarce, ma o wiele bardziej stabilną wydajność. Podwójna konstrukcja śruby prowadzącej ustabilizuje drukarkę na większych, wysokich wydrukach

Najważniejsze cechy produktu:
Super rozmiar druku w konkurencyjnej cenie
 
Wysoka dokładność drukowania może zaspokoić potrzeby przemysłowe.
 
Technologia patentowa do aluminiowego łożyska VYZ z rowkiem V + precyzyjny wałek z wysoką dokładnością pozycjonowania, aby działał płynnie i uzyskał produkt wyższej jakości.
 
Prosta konstrukcja, łatwa do wykonania, aby uniknąć kłopotliwej instalacji.
 
Płyta PCB o jakości przemysłowej może drukować w sposób ciągły przez około 200 godzin (w idealnych warunkach), z zaawansowaną technologią drukowania i stabilną wydajnością.
 
Struktura wytłaczania dysz patentowych MK10 może drukować więcej materiału do drukowania bez bloku.
 
Elektroniczny kontroler hosta został oddzielony od korpusu drukarskiego, aby sprostać potrzebom dostosowania rozmiarów wydruku do różnych specyfikacji według wyobrażeń
 
CR-10-S5 posiada teraz ulepszone zestawy śrub z podwójnymi końcówkami, aby zapewnić perfekcję i stabilność w druku, co zapewnia lepszą precyzję.

Waga 24 kg
Obszar roboczy 500 * 500 * 500 mm
Zakres temperatury pracy dyszy do 250 ° C
Dokładność pozycjonowania XYZ ± 0,1 mm
Rodzaj filamentów PLA, ABS, TPU, miedź, drewno, włókno węglowe, kolor gradientowy itp
Zasilanie 110-220 V, wyjście 24V
Oprogramowanie PROE, Solid-works, UG, 3d Max, Rhino 3D design