Creality CR-10S

2 899,00 zł brutto
2 356,91 zł netto

Producent: CREALITY 3D

Creality CR-10S to desktopowa drukarka 3D firmy Creality

CREALITY 3D

Creality CR-10S posiada otwartą ramę i podgrzewaną platformę do drukowania. Jest zdolny do drukowania 3D z najpopularniejszych tworzyw termoplastycznych dostępnych na rynku, w tym PLA, ABS, TPU, miedzi, drewna, włókna węglowego itp. CR-10S posiada ekran LCD i czytnik kart SD. Ta drukarka 3D jest zgodna z oprogramowaniem Cura.

Standardowy rozmiar średnicy dyszy wynosi 0,4 mm, Creality oferuje także bezpłatnie dyszę o średnicy 0,3 mm.

Uwaga: ta drukarka 3D jest częściowo zmontowana, wystarczy tylko wsunąć ramę i podłączyć kilka przewodów, nie wymaga lutowania.

Creality CR-10S

 • Monitor filamentowy: w przypadku wytłaczarki znajduje się czujnik filamentowy, gdy brak jest włókna, będzie alarmować i zatrzymać się, a następnie będzie on drukować aż do ponownego załadowania nowego włókna ciągłego.
   
 • Wkręty i wkręty podwójne Z: różni się od standardowych 300X300X400mm CR-10, są dwie pręty i silniki osi Z na tej drukarce, ma znacznie większą stabilność. Drobne śruby prowadzące stabilizują drukarkę na większych wysokościach

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Super rozmiar nadruku w konkurencyjnych cenach
   
 • Wysoka dokładność druku może zaspokoić potrzeby przemysłu.
   
 • Technologia patentowa dla łożyska w kształcie łożyska w kształcie litery V XYZ + wałek precyzyjny o wysokiej dokładności pozycjonowania, aby mógł płynąć płynnie i uzyskać produkt o wyższej jakości.
   
 • Prosta konstrukcja, łatwa do wykonania, aby uniknąć kłopotliwej instalacji.
   
 • Płyta PCB przemysłowego może drukować w sposób ciągły przez około 200 godzin (w idealnych warunkach), z technologią druku dojrzałego i stabilną wydajnością.
   
 • Struktura wytłaczania dyspersji dysz MK10 może drukować więcej materiałów drukarskich bez bloku.
   
 • Elektroniczny sterownik został oddzielony od nadruku, aby zaspokoić potrzeby dostosowania rozmiaru druku do różnych parametrów zgodnie z wyobraźnią
   
 • CR-10S posiada teraz zestawy wkręcane Dual Z Lead, które zapewniają perfekcję i stabilność w druku, zapewniając wyższą precyzję.

 

ZALETY

1. Wielkość nadruku w atrakcyjnej cenie.

2. Wysoka dokładność drukowania może zaspokoić potrzeby przemysłu

3. Technologia patentowa dla łożyska XYZ Aluminium V, aby płynąć płynnie i uzyskać produkt o wyższej jakości.


4. Dostawa z trzema zestawami, wystarczy 10 minut na montaż, rozwiązać problem wysokiego frachtu.5. Płyta PCB przemysłowego może drukować w sposób ciągły przez 200 godzin bez nacisku, ale z technologią druku dojrzałego i stabilną wydajnością.

6. Struktura wytłaczania dysz MK10 według patentu może drukować prawie cały materiał drukarski na rynku bez wtyczki.


7. Elektroniczny sterownik został oddzielony od nadruku, aby zaspokoić potrzeby dostosowania rozmiaru druku do różnych parametrów zgodnie z wyobraźnią.

8. Łożysko w kształcie litery V w wysokiej precyzji z wałkiem precyzyjnym o wysokiej dokładności pozycjonowania, płynne poruszanie się, szybsze drukowanie.

Waga 10,3 kg
Obszar roboczy 300 x 300 x 400 mm
Zakres temperatury pracy dyszy max 250° C
Wymiary 490 x 600 x 615 mm