BQ Witbox 2

7 900,00 zł brutto
6 422,76 zł netto

Producent: BQ

Jedną z głównych zalet drugiej generacji Witbox jest extruder w 100 % stalowy wykonany na obrabiarkach CNC dzięki czemu jest bardzo precyzyjny i niezawodny. Nowa generacja extruderów posiada podwójne zębatki odpowiadające za wprowadzanie filamentu do dyszy dzięki czemu prowadzenie materiału jest pewne i płynne.

BQ

Drukarka 3D Witbox 2 firmy BQ

Pole robocze 305 x 220 x 200 mm

Witbox był pierwszą drukarka firmy BQ. Od samego początku cieszył się dużą popularnością i znalazł się w czołówce drukarek 3D na świecie zyskując miano jednej z pięciu najlepszych drukarek 3D na świecie. Drukarka Witbox dostępna jest w 50 krajach na całym świecie. Dziś oferujemy Państwu kolejną generację drukarki Witbox 2 która jest jeszcze bardziej niezawodna i jeszcze bardziej precyzyjna. Drukarki Witbox znajdą zastosowanie zarówno w warsztatach majsterkowiczów jak i w profesjonalnych biurach projektowych. 

Jedną z głównych zalet drugiej generacji Witbox jest extruder w 100 % stalowy wykonany na obrabiarkach CNC dzięki czemu jest bardzo precyzyjny i niezawodny. Nowa generacja extruderów posiada podwójne zębatki odpowiadające za wprowadzanie filamentu do dyszy dzięki czemu prowadzenie materiału jest pewne i płynne. Extruder posiada również regulację docisku zębatek dzięki czemu możemy jeszcze łatwiej drukować z materiałów elastycznych. 
witbox%202.PNG
Czujnik indukcyjny który umiejscowiony jest w głowicy pozwala na ciągły monitoring grubości warstwy oraz na autokalibrację stołu roboczego dzięki czemu nasze wydruki są równomierne i zawsze posiadają idealnej wysokości warstwy. 
witbox%202%202.PNG
Waga 23kg
Obszar roboczy 305x220x200mm
Rozdzielczość druku do 20 mikronów

Instrukcja obsługi Witbox 2

Instrukcja obsługi Witbox 2

Pobierz (1.78M)