XYZprinting UV Curing Chamber

1 649,00 zł brutto
1 340,65 zł netto

Producent: XYZPRINTING

XYZPRINTING

Odsłonięcie najbardziej eleganckiej i profesjonalnej komory do utwardzania

Oczyść swoje wydruki 3D
Obiekty drukowane przy użyciu żywicy często są lepkie! Nobel Post-Curing Machine usuwa wszystkie pozostałości i oczyszcza wydrukii w celu uzyskania gładkiego wykończenia.

Energooszczędny
To urządzenie ma energooszczędną, 24-watową lampę UV, która co 30 sekund krąży wokół drukowanego obiektu, zapewniając mocną, spójną powłokę światła UV. Niska moc i wbudowanie lamp LED sprawiają, że jest to doskonały wybór dla tych, którzy są świadomi ekologicznie.

Elegancki wygląd z dużą przestrzenią do utwardzania
Uproszczony i elegancki wygląd nadaje się do umieszczenia w labo- rurgii, osobistej przestrzeni roboczej lub biurze. Mimo, że jest to kompaktowa konstrukcja, maksymalny rozmiar utwardzania nadal może osiągnąć Ø180 x H200 mm. Dzięki przystępnej cenie każdy może z łatwością zostać profesjonalistą

Uszlachetnianie 360 ​​° w celu zwiększenia wytrzymałości
XYZprinting UV Curing Chamber posiada gramofon i odblaskowe lustro wewnętrzne. Urządzenie UV emituje stabilne, skupione i spójne światła UV, aby utwardzać wydruki z użyciem żywic fotopolimerowych 360 ° w krótkim czasie. Proces utwardzania po utwardzeniu zwiększa twardość i trwałość drukowanych produktów.

Światło LED UV zapewnia zielone i wspaniałe wrażenia
W porównaniu do lampy rtęciowej innych produktów utwardzanych promieniowaniem UV, komora polimeryzacyjna XYZprinting UV wykorzystuje diody LED UV. Źródło światła nie wytwarza ozonu, który jest o wiele bardziej przyjazny dla środowiska i energooszczędny. Żywotność lampy może również trwać 10000 godzin, zapewniając najlepszą jakość użytkowania.

Wszechstronna kompatybilność dla wszystkich profesjonalistów
XYZprinting UV Curing Chamber posiada certyfikat CE na całym świecie. Długość fali UV LED wynosi 370-405nm. Jest nie tylko kompatybilny z żywicą XYZprinting, w tym z żywicą ogólną, elastyczną żywicą i żywicą laną. Jest również kompatybilny z drukowanymi na żywicach produktami większości drukarek 3D SL na rynku. Komora do utwardzania jest absolutnie najlepszym wyborem dla projektantów, producentów i profesjonalistów.

Instrukcja obsługi chamber

Instrukcja obsługi Curling chamber

Pobierz (542.35k)