Lista produktów producenta: FlashForge

FlashForge został założony w 2011 roku z wizją stworzenia radosnego życia 3D z Tobą, zapewniając każdemu z was opłacalne i wysokiej jakości drukarki 3D.

FlashForge został założony w 2011 roku z wizją stworzenia radosnego życia 3D z Tobą, zapewniając każdemu z was opłacalne i wysokiej jakości drukarki 3D. Jesteśmy zapalonym zespołem inżynierów rozwiązującym problemy, aby szybko opracowywać nowe produkty w odpowiedzi na potrzeby rynku i zapewniać niesamowitą obsługę klienta z szybką reakcją.


FlashForge jest znaną marką w świecie druku 3D, odkąd zaczęła opracowywać drukarki 3D z procesorami otwartymi i przewyższała inne marki z otwartymi źródłami w jakości i przystępnej cenie. FlashForge stało się bardziej znane, że jedna z najbardziej znanych firm na świecie dostosowała swój zamknięty model Dreamer do swojego własnego. Zarówno modele Creator Pro, jak i Dreamer są w rankingu 10 najlepszych w przewodniku po drukarkach 3D 2016 opublikowanym przez 3D Hubs, największą na świecie społeczność druku 3D.
Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy najwcześniejszymi producentami drukarek 3D do budowy najbardziej zaawansowanych na świecie linii montażowych zgodnie ze standardami ISO9001 i najbardziej rygorystycznym systemem kontroli jakości na świecie zgodnie ze standardami UL. Wszystkie drukarki FlashForge 3D posiadają certyfikaty CE, FCC i RoHS, aby zapewnić bezpieczeństwo i jakość.
Wierzymy w to, co robimy i jesteśmy podekscytowani tworzeniem z Tobą.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 3 499,00 zł W magazynie

  FlashForge Inventor II - bezpieczna, łatwa w użyciu i ekonomiczna drukarka 3D. Wyposażony w bezprzewodowe połączenie drugiej generacji, bezpieczniejsze drzwi, wysuwaną płytę montażową, kolorowy ekran dotykowy i nietoksyczny filament PLA. Przyszłość druku 3D - i następcy bestsellerowego Findera FlashForge - już jest!

  3 499,00 zł
 • 4 149,00 zł W magazynie

  Rozpoczęcie drukowania 3D w Finderze jest znacznie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jest w stanie drukować od razu po wyjęciu z pudełka z kilkoma poprawkami. Wszystkie podgrzewane elementy są chronione przed dotykiem, a materiałem do drukowania jest to nietoksyczne PLA. Finder to idealna drukarka 3D dla rodzin, szkół i początkujących użytkowników.

  4 149,00 zł
 • 7 599,00 zł W magazynie

  Flashforge Inventor jest opartą na filamentach drukarką 3D o całkowicie zamkniętej konstrukcji, która jest bezpieczna w użytkowaniu w domu i wokół dzieci. Posiada wspaniałą rozdzielczość wydruku 50 mikronów, zapewniającą doskonałą jakość głowicy. Pięć wentylatorów wyposażonych jest w czujnik aktywowany temperaturą, który reguluje temperaturę w komorze. 

  7 599,00 zł
 • 20 199,00 zł W magazynie

  FlashForge Hunter to drukarka 3D DLP (Digital Light Processing), która umożliwia użytkownikowi wydrukowanie modelu 3D z bardzo szczegółowymi detalami. Żywica fotopolimerowa została przyjęta jako materiał do drukowania na drukarce Hunter DLP 3D. Ponieważ 3D może drukować całą warstwę modelu 3D jednocześnie, czas drukowania jest zwykle mniejszy niż w...

  20 199,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów